Wszystkie newsroom

Współpraca Igoria Trade z BNP Paribas i Bankiem BPH

piątek,

Igoria Trade S.A., operator platformy Trejdoo.com, rozpoczął współpracę z kolejnymi bankami: BNP Paribas oraz BPH. Łącznie spółka podpisała umowy już z 14 bankami. To znacznie więcej niż bezpośrednia konkurencja.

Dzięki umowom o współpracę i prowadzenie rachunku bankowego klienci danej instytucji finansowej mogą bezpłatnie i natychmiastowo przelewać środki między swoim kontem a portfelem w Trejdoo. To ważne, bo oszczędność i wygoda, to główne powody, dla których Polacy decydują się na wymianę walut w Internecie.

Żaden z konkurencyjnych serwisów społecznościowej wymiany walut nie współpracuje z aż tak dużą liczbą banków. Dodatkowo, wśród partnerów Trejdoo znalazł się także Commerzbank w Londynie. Pozwoliło to radykalnie zmniejszyć czas i koszty zasilenia portfela na platformie Trejdoo w celu wymiany po atrakcyjnym kursie i wypłaty środków w Polsce. Obecnie Igoria Trade negocjuje warunki umów z kolejnymi zagranicznymi bankami, aby udostępnić tanie transakcje pomiędzy większą liczbą państw.

– Poszerzanie grona współpracujących z nami banków to odpowiedź na potrzeby rosnącej liczby naszych użytkowników, którzy prowadzą działalność w kraju i za granicą – mówi Wojciech Kuliński, prezes zarządu Igoria Trade S.A.