Firma

Działamy na rynku nieprzerwanie od 2011 roku

Zarząd

Wojciech Kuliński
Prezes Zarządu

Prezes Zarządu Spółki Igoria Trade S.A., właściciel platformy transakcyjnej Trejdoo.com.

Absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.

Posiada 14-letnie doświadczenie na rynku kapitałowym i w sektorze usług finansowych. Przez okres 10-ciu lat pełnił funkcje kierownicze w departamentach IT, Middle Office i Operacji w Deutsche Banku. Odpowiadał za liczne krajowe i międzynarodowe projekty o charakterze biznesowym i technologicznym, w tym wprowadzanie na rynek nowych produktów finansowych.

Rada nadzorcza


Nicolay Mayster
Przewodniczący Rady Nadzorczej

Ukończył studia licencjackie w Tunezji w 1997 roku, kierunek Zarządzanie, specjalność Zarządzanie w Bankowości.

Karierę zawodową rozpoczął w Tunezji jako analityk akcji w Smart Finance – miejscowej firmie zajmującej się analizami finansowymi. Zanim założył Intercapital w 2001 r. w Bułgarii, pracował jako analityk i makler. Posiada tytuł Licencjonowanego Doradcy Finansowego – Chartered Financial Analyst.


Raphaël Vieuxmaire
Członek Rady Nadzorczej

Magister księgowości (finanse i rachunkowość), biegły rewident. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołem. Specjalista w dziedzinach: mergers and acquisitions, negocjacja kredytów dla firm, zakup firm, tworzenie biznesplanów, konsolidacje, restrukturyzacja firm, international sales. Od 1999 roku związany z Exco A2A Polska – księgowy, dyrektor, Członek Zarządu, Wspólnik.


PRZEMYSŁAW KOWALEWSKI
Członek Rady Nadzorczej

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Certyfikowany Doradca w Alternatywnym Systemie Obrotu.

W latach 2008-2009 pracował w Komisji Nadzoru Finansowego w Departamencie Usług Finansowych i Licencjonowania Nadzoru Funkcjonalnego w Pionie Nadzoru Rynku Kapitałowego. W latach 2009-2011 pracował w Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. oraz w Mercurius Dom Maklerski sp. z o.o. Od połowy 2011 roku współpracował z EBC Solicitors S.A. z siedzibą w Warszawie, niezależnej polskiej firmie doradczej, jednym z największych Autoryzowanych Doradców w alternatywnym systemie obrotu organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie (rynek NewConnect). Od lipca 2013 roku współpracował z renomowanymi warszawskimi kancelariami.


Piotr Bolmiński
Członek Rady Nadzorczej

Renomowany specjalista ds. księgowych i podatkowych, ekspert w dziedzinie skonsolidowanych sprawozdań finansowych oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości. Współwłaściciel i Prezes Zarządu Forum Rachunkowości sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.