Firma

Działamy na rynku nieprzerwanie od 2011 roku

Nasz zespół

Wojciech Kuliński
Prezes Zarządu

Prezes Zarządu Spółki Igoria Trade S.A., właściciel platformy transakcyjnej Trejdoo.com.

Absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.

Posiada 14-letnie doświadczenie na rynku kapitałowym i w sektorze usług finansowych. Przez okres 10-ciu lat pełnił funkcje kierownicze w departamentach IT, Middle Office i Operacji w Deutsche Banku. Odpowiadał za liczne krajowe i międzynarodowe projekty o charakterze biznesowym i technologicznym, w tym wprowadzanie na rynek nowych produktów finansowych.

 

Paweł Jagiełło
Head of Marketing

Doświadczony mediowiec i strateg komunikacji, pracujący od 2003 r. dla czołowych agencji należących do globalnych koncernów marketingowych Omnicom Group oraz Interpublic Group of Companies. Doświadczenie zdobywał m.in. w branżach: finansowej (ING Bank Śląski, Nationale-Nederlanden, Union Investment), telekomunikacyjnej (PTC ERA / T-Mobile), sprzedaży detalicznej (Decathlon, OBI, CCC), energetycznej (PKN Orlen, Energa S.A.) oraz doradzając przy kampaniach politycznych.


Natalia Dąbrowska
Business Development Specialist

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i rachunkowość.

Od roku 2012 związana jest z branżą funduszy europejskich. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w firmach doradczych, gdzie współpracowała z klientami z branży FinTech przy ustalaniu koncepcji projektu oraz budżetu, a następnie przygotowywała kompleksową dokumentację konkursową.

W Igoria Trade S.A. jest zaangażowana w realizację projektów obejmujących pracę nad nowymi produktami wprowadzanymi na rynek.


Marta Scheibe
Chief Knowledge Officer

Absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego, Studentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami, administracją biurową, zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz obiegiem informacji. Jest osobą odpowiedzialną za opracowywanie systemów wewnętrznej komunikacji w Igoria Trade S.A. Odpowiada również za poprawną realizację przedsięwzięć podejmowanych przez Spółkę.


Benedykt Karcz
Head of Trading Department

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w controllingu, analityce finansowej, wprowadzaniu mechanizmów wspomagających sprzedaż oraz transakcjach na rynkach finansowych. Pasjonat szeroko pojętego tradingu i sprzedaży co przełożyło się na pracę zawodową w Igoria Trade S.A., gdzie jest odpowiedzialny za Trading Department, prowadzenie działań sprzedażowych oraz udział w rozwoju produktów i projektach biznesowych.


 
Joanna Siwiec
Head of Operations and Cards

Absolwentka Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie (obecnie Akademia Finansów) Kierownik Działu Operacji i Kart odpowiedzialna za zarządzanie zespołem zajmującym się płatnościami, kartami, obsługą klienta i reklamacjami. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w bankowości, szczególnie w obszarze produktów Cash Management oraz ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Doświadczona w realizacji zadań projektowych oraz szkoleń.


Zygmunt Głogowski
Head of IT

Kilkunastoletni okres aktywności w obszarze rynku kapitałowego i finansowego, jako szef działów IT w kilku biurach i domach maklerskich, następnie jako członek zespołu IT, który zaprojektował, zbudował i wdrożył pionierski, polski system transakcyjny dla rynku OTC. Następnie przedsięwzięcie rozwinięto jako Platformę Skarbowych Papierów Wartościowych, a w powiązaniu z systemami firmy MTS SpA, przekształcono w platformę o zasięgu paneuropejskim, obrotu skarbowymi instrumentami finansowymi, obecnie jako BondSpot w grupie GPW.

Pracował w zespołach realizujących projekt P1, na zlecenia Ministerstwa Zdrowia, którego celem było zbudowanie Platformy Gromadzenia i Udostępniania Danych Medycznych, oraz w obszarze regionalnych, elektronicznych platform informacji medycznych – był odpowiedzialny za procedury operacyjne ITIL, modelowanie procesów biznesowych, usług IT, oraz przygotowanie do wdrożenia procesów CSIOZ zgodnych z normą ISO/IEC 27001.

Absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej, Studiów podyplomowych Zarządzania IT na Politechnice Warszawskiej. Uzyskał certyfikaty Prince2 Foundation, ITIL Foundation, Togaf9 Level1.


Jan Czajkowski
Head of IT

Studiował na WWSI (Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki). W branży IT od 2011 roku. Swoje doświadczenie zdobywał pracując dla firm o profilach outsourcingowych. Współpracował z klientami z wielu różnych branży m.in. firmy budowlane (Astaldi S.p.A., AGP Metro Polska S.C.), korporacje (McDonald’s Corporation), kancelarie prawnicze. Od roku związany z Igoria Trade S.A., gdzie jest odpowiedzialny za systemy informatyczne, systemy wysokiej dostępności oraz aktywny we wdrażaniu nowych projektów. Ukończył szkolenia Veeam Certified Engineer (VMCE), Administering a SQL Database Infrastructure.