Firma

Działamy na rynku nieprzerwanie od 2011 roku

Nasz zespół

Wojciech Kuliński
Prezes Zarządu

Prezes Zarządu Spółki Igoria Trade S.A., właściciel platformy transakcyjnej Trejdoo.com.

Absolwent Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie.

Posiada 14-letnie doświadczenie na rynku kapitałowym i w sektorze usług finansowych. Przez okres 10-ciu lat pełnił funkcje kierownicze w departamentach IT, Middle Office i Operacji w Deutsche Banku. Odpowiadał za liczne krajowe i międzynarodowe projekty o charakterze biznesowym i technologicznym, w tym wprowadzanie na rynek nowych produktów finansowych.


Paweł Jagiełło
Head of Marketing

Doświadczony mediowiec i strateg komunikacji, pracujący od 2003 r. dla czołowych agencji należących do globalnych koncernów marketingowych Omnicom Group oraz Interpublic Group of Companies. Doświadczenie zdobywał m.in. w branżach: finansowej (ING Bank Śląski, Nationale-Nederlanden, Union Investment), telekomunikacyjnej (PTC ERA / T-Mobile), sprzedaży detalicznej (Decathlon, OBI, CCC), energetycznej (PKN Orlen, Energa S.A.) oraz doradzając przy kampaniach politycznych.


Natalia Dąbrowska
Business Development Specialist

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i rachunkowość.

Od roku 2012 związana jest z branżą funduszy europejskich. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w firmach doradczych, gdzie współpracowała z klientami z branży FinTech przy ustalaniu koncepcji projektu oraz budżetu, a następnie przygotowywała kompleksową dokumentację konkursową.

W Igoria Trade S.A. jest zaangażowana w realizację projektów obejmujących pracę nad nowymi produktami wprowadzanymi na rynek.


Marta Scheibe
Chief Knowledge Officer

Absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego, Studentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Warszawskiego.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami, administracją biurową, zarządzaniem zasobami ludzkimi oraz obiegiem informacji. Jest osobą odpowiedzialną za opracowywanie systemów wewnętrznej komunikacji w Igoria Trade S.A. Odpowiada również za poprawną realizację przedsięwzięć podejmowanych przez Spółkę.


Benedykt Karcz
Head of Trading Department

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Politechniki Radomskiej.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w controllingu, analityce finansowej, wprowadzaniu mechanizmów wspomagających sprzedaż oraz transakcjach na rynkach finansowych. Pasjonat szeroko pojętego tradingu i sprzedaży co przełożyło się na pracę zawodową w Igoria Trade S.A., gdzie jest odpowiedzialny za Trading Department, prowadzenie działań sprzedażowych oraz udział w rozwoju produktów i projektach biznesowych.


Joanna Siwiec
Head of Operations and Cards

Absolwentka Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie (obecnie Akademia Finansów) Kierownik Działu Operacji i Kart odpowiedzialna za zarządzanie zespołem zajmującym się płatnościami, kartami, obsługą klienta i reklamacjami. Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w bankowości, szczególnie w obszarze produktów Cash Management oraz ponad 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem. Doświadczona w realizacji zadań projektowych oraz szkoleń.