Wszystkie newsroom

Spółka Igoria Trade S.A. opublikowała raport za I kwartał 2013 roku

piątek,

Spółka Igoria Trade S.A. opublikowała raport finansowy za I kwartał 2013 roku. W I kwartale 2013 roku Spółka wygenerowała rekordowe przychody na poziomie 244 tys. PLN, które dla porównania stanowią 55% przychodów z 2012 roku. Wypracowane przychody pozwoliły na osiągnięcie zysku z działalności operacyjnej na poziomie 163 tys. PLN.

W I kwartale 2013 roku widoczny był wzrost liczby nowych klientów i wartości realizowanych transakcji. Najważniejszymi wydarzeniami związanymi z rozwojem platformy transakcyjnej Trejdoo.com było podpisanie umów z bankami: Bank BGŻ S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A. i Bank DnB Nord Polska S.A. W sumie platforma Trejdoo.com może realizować natychmiastowe i darmowe przelewy z 22 bankami, co jest obecnie najkorzystniejszą ofertą dostępną na rynku.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 24/2012 z dnia 28 sierpnia 2012r., który dotyczy podpisania umowy o dofinansowanie z Regionalną Instytucją Finansującą Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka trwają prace związane z realizacją projektu. Obejmuje ona „Integracje systemów informatycznych w celu elektronicznej kooperacji w zakresie wymiany walut i rachunku powierniczego Escrow”.

Igoria Trade S.A. rozpoczęła współpracę z biurami podróży w ramach usługi zabezpieczenia transakcji zakupu wycieczek na rachunku powierniczym Escrow.

Spółka zawarła strategiczną umowę o współpracy z portalem informacyjnym INTERIA.PL. Efektem współpracy ma być zintegrowanie platformy wymiany walut Trejdoo.com z portalem informacyjnym INTERIA.PL. Użytkownicy portalu otrzymają dostęp do panelu umożliwiającego szybką i bezpieczną wymianę walut on-line oraz możliwość zabezpieczenia transakcji finansowych na rachunku powierniczym Escrow. Zgodnie z zawartą umową będą prowadzone wspólne akcje promocyjne oraz działania informacyjne dotyczące usług dostępnych na platformie transakcyjnej Trejdoo, a także korzyści wynikających z korzystania z tych usług.

Ponadto platforma transakcyjna Trejdoo.com udostępni bieżące kursy wymiany walut w serwisach informacyjnych portalu INTERIA.PL