Wszystkie newsroom

XVII Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii z Trejdoo.com!

piątek,

W dniach 14-16 czerwca 2014 odbędzie się Światowa Konferencja Gospodarcza Polonii, która co roku jest miejscem dialogu dla reprezentantów polonijnych środowisk gospodarczych ze wszystkich kontynentów.

Wśród prelegentów będzie można usłyszeć m.in. Panią Elżbietę Bieńkowską, Wicepremier i Minister Infrastruktury i Rozwoju Elżbietę Bieńkowską oraz Pan Prof. Witolda Koziński, Wiceprezesa Narodowego Banku Polskiego.

Pan Wojciech Kulinski, Prezes Zarządu Igoria Trade S.A., która jest właścicielem Trejdoo.com, wygłosi prelekcję pt. „Instrumenty wspomagania eksportu – w sferze płatności”, podczas której powie o bezpiecznych transakcjach z wykorzystaniem rachunku powierniczego Escrow, możliwościach rezerwacji kursów wymiany walut, bezpieczeństwie transakcji oraz płatnościach na rynkach międzynarodowych.

Tegoroczna edycja odbędzie się w salach i ogrodach Biblioteki Narodowej w Warszawie oraz w Lublinie na zaproszenie Marszałka Województwa Lubelskiego, gdzie zostały przewidziane spotkania z przedsiębiorcami.

Więcej informacji na fanpage’u Światowej Konferencji Gospodarczej https://www.facebook.com/SwiatowaKonferencjaGospodarczaPolonii oraz stronie http://www.skgp.pl/CHARAKTERYSTYKA_SKGP