Wszystkie newsroom

Współpraca Igoria Trade z Klasomat

poniedziałek,

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informujemy, że Igoria Trade S.A. rozpoczęła współpracę z Klasomat Sp. z o.o. Współpraca Igoria Trade obejmuje rozliczenia środków pieniężnych i transakcji w Klasomacie.

Aplikacja Klasomat została stworzona dla:

  • Skarbników, którzy z łatwością mogą zbierać środki pieniężne na dowolny cel online 24/7.
  • Skarbnicy dodają grupy, tworzą składki oraz na bieżąco monitorują stan zebranych środków i wysyłają ponaglenia zapominalskim. Otrzymują wpłaty środków bezpośrednio od Uczestników grupy w formie błyskawicznego przelewu. Dzięki usłudze online 24/7 mają możliwość nieustannego monitorowania stanu składek oraz reakcji w przypadku braku opłaconych środków przez danego Uczestnika grupy.

  • Rodziców, którzy mogą wpłacać składki online i monitorować wydatki Skarbnika.
  • Za pomocą Aplikacji Klasomat Rodzice mogą opłacać nie tylko składki klasowe związane m.in. z wycieczkami szkolnymi, zakupem upominku dla Nauczyciela etc. Z Klasomatem Rodzice opłacą również zajęcia pozalekcyjne. Dzięki intuicyjnemu systemowi Dzieci mogą znajdować się nie tylko w grupie swojej klasy, jak również w grupach szkolnych dedykowanych zbieraniu środków na np. zajęcia dodatkowe. Ogromną korzyścią jest zautomatyzowane pobieranie środków.

Aplikacja jest odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego Skarbnika. W dobie czasów zdominowanych przez Internet, intuicyjny system znacząco usprawnia tradycyjne zbieranie składek w szkołach. Zamiast zeszytu i woreczka z pieniędzmi Skarbnicy mają do dyspozycji idealną aplikację, dzięki której nie tylko oni, ale również Uczestnicy grup mogą monitorować stan aktualnych składek oraz mają pełen wgląd w ich historię online 24/7. Utworzenie grupy oraz dodanie Uczestników zajmie kilka minut, a utworzenie składki zajmuje mniej niż minutę.

Klasomat daje unikatowe możliwości. Jest elastyczny ponieważ dopasowuje się do potrzeb zarówno Skarbnika, jak i Rodzica. Jest również łatwy w obsłudze i dodatkowo upraszcza komunikację w grupie. Skierowany dla wszystkich – zarówno Skarbników i Rodziców, ale też Uczniów i Studentów – pozwala na organizowanie składek pieniężnych na dowolne cele. Klasomat jest mobilny dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej. Pomaga zaoszczędzić czas, bo działa online 24/7. Przede wszystkim jest bezpieczny. Dzięki współpracy z Igoria Trade klienci mogą bez obaw przesyłać środki i realizować płatności za składki.

Zdecydowaną korzyścią aplikacji Klasomat jest to, iż jest ona całkowicie darmowa. Klienci nie ponoszą kosztów podczas rejestracji, przelania środków czy posiadanie swojego profilu.

Wszystkich Skarbników, Rodziców i zainteresowanych zapraszamy do darmowej rejestracji.