Wszystkie newsroom

Kantor internetowy Trejdoo.com nawiązał współpracę z Bankiem DnB NORD Polska S.A.

piątek,

Platforma finansowa Trejdoo.com świadcząca wymianę walut i obsługę kontraktów na rachunku Escrow rozpoczęła współpracę z bankiem DnB NORD Polska S.A. Tym samym jest to już 22 bank rekomendowany przez platformę, której operatorem jest spółka Igoria Trade S.A. notowana na giełdzie New Connect.

Dzięki umowie o współpracę i prowadzenie rachunku bankowego Klienci posiadający rachunek bankowy w DnB NORD Polska S.A. mogą bezpłatnie i natychmiastowo przelewać środki między swoim kontem a portfelem w Trejdoo.

Celem naszej współpracy jest polepszenie jakości usług i obniżenie kosztów transakcji za pośrednictwem platformy transakcyjnej Trejdoo.com na rachunkach bankowych klientów prowadzonych przez Bank DnB NORD. Poszerzając naszą ofertę, cały czas staramy się zaspokoić potrzeby naszych dotychczasowych Klientów, a także dotrzeć do osób, które jeszcze nie zdecydowały się na wymianę walut przez Internet, by przekonać ich do naszych usług. Właśnie oszczędność i wygoda, to główne powody, dla których Polacy decydują się na wymianę walut w Internecie. – mówi Wojciech Kuliński prezes zarządu Igoria Trade S.A.

Żaden z konkurencyjnych serwisów społecznościowej wymiany walut nie współpracuje z tak dużą liczbą banków.

Do tej pory posiadaliśmy najlepszą ofertę na rynku. Współpracowaliśmy z 21 bankami, w tym z brytyjskim Commerzbankiem, a dołączenie do grona obsługiwanych banków DnB NORD Polska S.A. umacnia naszą pozycję lidera. Wiemy, że z naszych usług korzystają zarówno osoby fizyczne, spłacające kredyt hipoteczny jak i Klienci firmowi, dlatego odpowiadamy na potrzeby obu grup. Jest to także kolejny krok w rozwoju Trejdoo. – dodaje Wojciech Kuliński.

Warto dodać, że platforma Trejdoo umożliwia wymianę 14 walut.