Wszystkie newsroom

Spółka Igoria Trade S.A. podpisała umowę o współpracy z portalem Interia.pl

piątek,

Spółka Igoria Trade S.A. operator platformy Trejdoo.com podpisała umowę o współpracy z jednym z największych portali działających w Internecie – Interia.pl. Efektem współpracy ma być zintegrowanie platformy wymiany walut Trejdoo z portalem informacyjnym Interia.pl

– Użytkownicy portalu otrzymają dostęp do panelu umożliwiającego szybką i bezpieczną wymianę walut on-line oraz możliwość zabezpieczenia transakcji finansowych na rachunku powierniczym Escrow – komentuje Wojciech Kuliński, prezes Igoria Trade S.A., pomysłodawca Trejdoo

Zgodnie z zawartą umową będą prowadzone wspólne akcje promocyjne oraz działania informacyjne dotyczące usług dostępnych na platformie transakcyjnej Trejdoo, a także korzyści wynikających z korzystania z tych usług.

Ponadto platforma transakcyjna Trejdoo.com udostępni bieżące kursy wymiany walut w serwisach informacyjnych portalu Interia.pl.

– Współpraca z czołowym polskim portalem informacyjnym to kolejny duży krok w rozwoju usług oferowanych przez Trejdoo. Wierzymy, że umożliwi nam ona pozyskanie nowych klientów, którym przedstawione zostaną korzyści z użytkowania naszej platformy transakcyjnej – dodaje Wojciech Kuliński.

Warto dodać, że dotychczas Trejdoo.com współpracuje z 22 bankami i umożliwia wymianę 14 walut. Żaden inny konkurencyjny kantor internetowy nie posiada tak bogatej oferty.