Wszystkie newsroom

Trejdoo.com rozpoczął współpracę z Credit Agricole

piątek,

Platforma finansowa Trejdoo rozpoczęła współpracę z kolejnym bankiem – Credit Agricole. Tym samym jest to już 21 bank współpracujący z platformą, której właścicielem jest Spółka Igoria Trade S.A. notowana na rynku NewConnect.

– Dzięki umowie o współpracę i prowadzenie rachunku bankowego nasi Klienci mogą bezpłatnie i co ważne natychmiastowo przelewać środki między swoim kontem a portfelem w Trejdoo. Oszczędność i wygoda, to główne powody, dla których Polacy decydują się na wymianę walut w Internecie rezygnując z tradycyjnych sposobów wymiany waluty w banku czy kantorze stacjonarnym – mówi Wojciech Kuliński prezes zarządu Igoria Trade S.A.

Celem współpracy jest polepszenie jakości usług i obniżenie kosztów transakcji za pośrednictwem platformy transakcyjnej Trejdoo.com na rachunkach bankowych klientów prowadzonych przez Credit Agricole.

– Obecność Credit Agricole wśród 21 banków współpracujących z platformą Trejdoo umacnia naszą pozycję lidera na rynku serwisów społecznościowej wymiany walut jak również typowych kantorów on-line. Jest to nasza odpowiedź na potrzeby coraz większej liczby klientów indywidualnych, korzystających z usługi wymiany walut do spłaty kredytu hipotecznego i klientów firmowych rozliczających się z kontrahentami w walutach obcych oraz następny krok w rozwoju platformy transakcyjnej Trejdoo.com. – kończy Wojciech Kuliński.