en_GBpl_PL

newsroom

Wszystkie newsroom

Wystartowała IgoriaCard: wielowalutowa karta prepaid Mastercard

środa,

IgoriaCard to innowacyjna wielowalutowa karta prepaid Mastercard

Jak działa IgoriaCard? Zasilamy rachunek wielowalutowy np.: złotówkami, a przy płatności w obcej walucie IgoriaCard przewalutuje nasze środki po korzystnym kursie kantoru internetowego – bez prowizji i w dowolnej walucie. Można zamówić dwa rodzaje karty – fizyczną i wirtualną wyłącznie do płatności w internecie. Za pomocą IgoriaCard można także wypłacać pieniądze z bankomatów na całym świecie.

Na rachunku wielowalutowym IgoriaCard obsługuje 17 walut, którymi można zasilić kartę

  • Europa: PLN, EUR, BGN (Bułgaria), CHF (Szwajcaria), CZK (Czechy), DKK (Dania), GBP (Wlk. Brytania), HUF (Węgry), NOK (Norwegia), RON (Rumunia), RUB (Rosja), SEK (Szwecja), TRY (Turcja)
  • Pozaeuropejskie: USD (USA), AUD (Australia), CAD (Kanada), ILS (Izrael).

 

 

Międzynarodowa obecność targowa:

W najbliższych dniach przedstawiciele IgoriaCard będą prezentowali usługę na fintechowym wydarzeniu Money 2020 Asia w Singapurze. Jest to już kolejna aktywność na rynku azjatyckim, po listopadowej odbywającej się  w ramach stanowiska Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu na Singapore Fintech Festival 2017.  Listopadowe wydarzenie zwieńczone zostało podpisaniem porozumienia o współpracy w obszarze fintech pomiędzy polskim KNF a MAS (Monetary Authority of Singapore) określające ramy współdziałania oraz zasady przekazywania rekomendacji pomiędzy dwoma organami nadzoru, co jest bez wątpienia korzystną okoliczności dla polskich firm planujących ekspansję na tamtejsze rynki. (więcej na https://www.knf.gov.pl/o_nas/komunikaty?articleId=60028&p_id=18 )