Wszystkie raporty

2018-08-23 Raport bieżący nr 16/2018 Igoria Trade S.A. Rozpoczęcie współpracy IgoriaCard z Tpay.com – zasilenia BLIK kart wielowalutowych www.igoriacard.com

czwartek,

Zarząd spółki Igoria Trade S.A. informuje o wprowadzeniu na platformie IgoriaCard (www.igoriacard.com) nowej funkcjonalności natychmiastowych doładowań BLIK. Wpłata realizowana jest za pośrednictwem usługi Tpay.com (Krajowy Integrator Płatności S.A.) i umożliwiona natychmiastowe oraz dostępne całą dobę zasilenie rachunku karty wielowalutowej IgoriaCard środkami z rachunku bankowego. Usługa BLIK oferowana przez Polski Standard Płatności Sp. z o.o. dostępna jest dla klientów 13 największych banków w Polsce i zintegrowana jest z ich aplikacjami mobilnymi, co stanowi istotne dopełnienie karty wielowalutowej IgoriaCard przeznaczonej dla osób przebywających w podróży.

Doładowanie BLIK jest obok zasilenia wpłatą gotówkową w placówkach Poczty Polskiej i przelewu bankowego, kolejną metodą doładowania rachunku na platformie www.igoriacard.comzwiększającą wszechstronność zastosowania wielowalutowej karty IgoriaCard wydawanej przez Igoria Trade S.A. będącej członkiem organizacji Mastercard (Principal Member).

Postawa prawna: Art. 17 ust. 1 MAR – informacje poufne.